Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Kazisvěti našeho života : jak se vyrovnat s jednáním lidí, kteří nám ničí život / John Townsend ; [překlad Dagmar Brejlová]

Od: Townsend, John Sims, 1952- [Autor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Návrat domů, c2005Vydání: 1. vyd.Popis: 183 s. ; 21 cm.ISBN: 8072551248.Předmětová hesla: interpersonální konflikty | management konfliktů | interpersonální vztahy | křesťanský život | interpersonal conflicts | conflict management | interpersonal relations | Christian lifeŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | popular worksSouhrn: Křesťanská příručka pro řešení problémových vztahů. Pojmem kazisvět označuje člověka, který je nám blízký, rádi bychom s ním dobře vycházeli a vytvořili příjemný a produktivní vztah, ale tento člověk negativním způsobem ovlivňuje náš život. Zásady, jak zvládnout tyto emočně komplikované situace jsou obsažené v příručce. Autor definuje, co by nám měl poskytovat zdravý vztah a vymezuje hranice mezi běžnými partnerskými problémy a nezdravou manipulací osoby, která nám svým jednáním způsobuje bolest a negativní pocity. Obsahuje rozbor možných příčin, podněty ke změne ve vztahu s problematickou osobou. Řešení a celý text je ovlivněn křesťanským myšlením.Souhrn: Křesťanská příručka vymezuje pojem zdravých vztahů. Nabízí řešení ve vztazích s blízkými lidmi, kteří negativním způsobem ovlivňují náš život.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989018590
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Obsahuje bibliografické odkazy

Křesťanská příručka pro řešení problémových vztahů. Pojmem kazisvět označuje člověka, který je nám blízký, rádi bychom s ním dobře vycházeli a vytvořili příjemný a produktivní vztah, ale tento člověk negativním způsobem ovlivňuje náš život. Zásady, jak zvládnout tyto emočně komplikované situace jsou obsažené v příručce. Autor definuje, co by nám měl poskytovat zdravý vztah a vymezuje hranice mezi běžnými partnerskými problémy a nezdravou manipulací osoby, která nám svým jednáním způsobuje bolest a negativní pocity. Obsahuje rozbor možných příčin, podněty ke změne ve vztahu s problematickou osobou. Řešení a celý text je ovlivněn křesťanským myšlením.

Křesťanská příručka vymezuje pojem zdravých vztahů. Nabízí řešení ve vztazích s blízkými lidmi, kteří negativním způsobem ovlivňují náš život.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.