Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Dělník na vinici : portrét papeže Benedikta XVI. / Greg Watts ; [z anglického originálu ... přeložila Marcela Koupilová]

Od: Watts, Greg [Autor].
Typ materiálu: TextTextEdice: Osudy ; 26.Vydavatel: Kostelní Vydří : Karmelitánské nakladatelství, 2006Popis: 95 s., [4] s. obr. příl. : portréty ; 19 cm.ISBN: 807195067X.Další název: Portrét papeže Benedikta XVI.Předmětová hesla: Benedikt XVI., papež, 1927- | 20.-21. století | 21. století | papežové -- 21. stol | katoličtí teologové -- Německo -- 20.-21. stol | katolicismus -- 20.-21. stol | učení katolické církve -- 20.-21. stol | křesťanství a společnost -- 20.-21. stolŽánr/Forma: biografieOnline zdroje: Obsah Souhrn: Kniha ve stručnosti uvádí klíčové události, které ovlivnily život a myšlení papeže Benedikta XVI.Souhrn: Portrét papeže nabízí pohled na jeho dětství, válečná léta, studia filozofie a teologie, povolání kněze a univerzitního profesora a dobu ve Vatikánu. Zachycuje nejdůležitější události v katolické církvi od Druhého vatikánského koncilu přes významné události, diskuse i krize, jež se vynořily během jeho čtyřiadvacetiletého působení ve funkci prefekta Kongregace pro nauku víry až po problémy, závazky a poslání, které svět očekává od tohoto "prostého a pokorného dělníka na vinici Páně", jak se Ratzinger nazval těsně po svém zvolení papežem.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989018675
Celkem rezervací: 0

Obsahuje bibliografii

Kniha ve stručnosti uvádí klíčové události, které ovlivnily život a myšlení papeže Benedikta XVI.

Portrét papeže nabízí pohled na jeho dětství, válečná léta, studia filozofie a teologie, povolání kněze a univerzitního profesora a dobu ve Vatikánu. Zachycuje nejdůležitější události v katolické církvi od Druhého vatikánského koncilu přes významné události, diskuse i krize, jež se vynořily během jeho čtyřiadvacetiletého působení ve funkci prefekta Kongregace pro nauku víry až po problémy, závazky a poslání, které svět očekává od tohoto "prostého a pokorného dělníka na vinici Páně", jak se Ratzinger nazval těsně po svém zvolení papežem.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.