Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Chatrč / román Wm. Paula Younga ; ve spolupráci s Waynem Jacobsenem a Bradem Cummingsem ; [přeložila Šárka Kadlecová]

Od: Young, William P, 1955- [Autor].
Přispěvatel(é): Jacobsen, Wayne, 1953- [spolupracovník] | Cummings, Brad [spolupracovník].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Knižní klub, 2009Vydání: Vyd. 1.Popis: 253 s. ; 21 cm.ISBN: 9788024225517.Žánr/Forma: kanadské romány (anglicky) | náboženské romány | Canadian fiction (English) | religious novelsSouhrn: Hluboce věřící autor původně napsal tuto knihu bez jakýchkoli ambicí, pouze pro členy své rodiny. Později přece jen ustoupil naléhání svých přátel a vydal tuto knihu, která se překvapivě dostala na přední místo v žebříčku bestsellerů, i pro veřejnost. Young zde zachytil příběh hluboce věřícího muže, jenž po nepříliš šťastném dětství žije uprostřed spokojené šestičlenné rodiny. Při jednom z výletů je však unesena jeho šestiletá dcera, která se patrně stala obětí sériového vraha, neboť její šaty jsou s krvavými skvrnami nalezeny v prázdné chatrči. Po čase se na toto místo vydává i hlavní hrdina, který zde prožije nevšední zkušenost: chatrč se náhle promění v pevně postavený srub, jehož prostory obývají tři lidé (mohutná Afroameričanka, zhruba třicetiletý muž a drobná žena s asijskými rysy). Právě tyto postavy se zde stávají jakýmsi podobenstvím či převtělením nejsvětější Trojice, která se pokouší přesvědčit příchozího, aby se smířil se světem a odpustil mu všechny křivdy, jichž se mu dostalo.Souhrn: Román současného kanadského autora, jehož základním tématem se stává víra v Boha a odpuštění.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989015124
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Obálkový podnázev: kde se tragédie střetává s věčností

Hluboce věřící autor původně napsal tuto knihu bez jakýchkoli ambicí, pouze pro členy své rodiny. Později přece jen ustoupil naléhání svých přátel a vydal tuto knihu, která se překvapivě dostala na přední místo v žebříčku bestsellerů, i pro veřejnost. Young zde zachytil příběh hluboce věřícího muže, jenž po nepříliš šťastném dětství žije uprostřed spokojené šestičlenné rodiny. Při jednom z výletů je však unesena jeho šestiletá dcera, která se patrně stala obětí sériového vraha, neboť její šaty jsou s krvavými skvrnami nalezeny v prázdné chatrči. Po čase se na toto místo vydává i hlavní hrdina, který zde prožije nevšední zkušenost: chatrč se náhle promění v pevně postavený srub, jehož prostory obývají tři lidé (mohutná Afroameričanka, zhruba třicetiletý muž a drobná žena s asijskými rysy). Právě tyto postavy se zde stávají jakýmsi podobenstvím či převtělením nejsvětější Trojice, která se pokouší přesvědčit příchozího, aby se smířil se světem a odpustil mu všechny křivdy, jichž se mu dostalo.

Román současného kanadského autora, jehož základním tématem se stává víra v Boha a odpuštění.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.