Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Váš dotaz vrátil 377 výsledků.

|
Kniha Gabra a Málinka v čarovné zemi / napsala A. Kutinová ; ilustroval Rudolf Mates

od Kutinová, Amálie, 1898-1965 [Autor] | Mates, Rudolf, 1881-1966 [ilustrátor].

Vydání: Vydání 3.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Uživatelské určení: Specialized; Vydavatel: Praha : Besední pořady, 1946Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Gabra a Málinka ve městě / napsala A. Kutinová ; ilustroval Rudolf Mates

od Kutinová, Amálie, 1898-1965 [Autor] | Mates, Rudolf, 1881-1966 [ilustrátor].

Vydání: Vydání III.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Pre-adolescent; Vydavatel: Praha : Besední pořady, 1946Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Nezbedné pohádky / [Napsal a ilustroval Josef Lada]

od Lada, Josef, 1887-1957 [Autor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk Vydavatel: V Praze : J. Otto, 1946Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Malířské kousky brouka Pytlíka / napsal a nakreslil Ondřej Sekora

od Sekora, Ondřej, 1899-1967 [Autor, ilustrátor].

Vydání: Druhé vydáníTyp materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Primary; Vydavatel: V Praze : Josef Hokr, [1946]Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha O srnce hvězdičce : [říkadla z knihy Rok na vsi od Vojty Beneše, se svolením autora] / Rajmund Stehlík ; [s ilustracemi Bohumíra Čermáka]

od Stehlík, Raimund, 1912- [Autor].

Vydání: Vydání I.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk Vydavatel: Červený Kostelec : Doležalovo nakladatelství, 1946Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Ježourek a jeho příhody / Jarmila Minaříková

od Minaříková, Jarmila, 1909- [Autor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk Vydavatel: V Praze : Melantrich, 1945Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Kamelot svobody / Vladimír Rýpar ; [kresby Antonín Pospíšil]

od Rýpar, Vladimír, 1903-1969 [Autor] | Pospíšil, Antonín, 1909-2008 [ilustrátor].

Vydání: Vyd. 1.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Literární forma: Romány ; Uživatelské určení: Adult; Vydavatel: V Praze : Josef Hokr, 1945Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Za vznešeným cílem / napsal Jan Filip ; ilustroval Olda Vodseďálek

od Filip, Jan, 1911-1971 [Autor] | Vodseďálek, Oldřich [ilustrátor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Literární forma: Romány ; Uživatelské určení: Pre-adolescent; Vydavatel: V Hradci Králové : Adalbertinum, 1944Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Ohnivé perutě : osudy vynálezce Josefa Ressla / napsal a obrázky [i obálku] nakreslil Jan Severin

od Severin, Jan, 1891-1980 [Autor, ilustrátor].

Vydání: 1. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk Vydavatel: V Praze : Nakladatelství Vyšehrad, 1943Dostupné on-line: Digitalizovaný dokument Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Gabra a Málinka v Praze / Amalie Kutinová ; ilustorval akademický malíř Oldřich Cihelka

od Kutinová, Amálie, 1898-1965 [Autor].

Vydání: 2. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Beletrie ; Uživatelské určení: Blíže neurčeno; Vydavatel: Praha : Besední pořady : Jan Kutina, 1942Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Chemie kolem nás : [technická kniha pro mládež] / Alois Červín ; ilustrovali Jiří Krátký, Jan Rajchrt a Lad. Sarnovský

od Červín, Alois, 1890-1953 [Autor].

Vydání: 2. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk Vydavatel: Praha : Dr. K. Kolářová, 1942Dostupné on-line: Digitalizovaný dokument Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Biblické příběhy : Starý zákon pro mládež / Ivan Olbracht ; ilustroval Gustav Doré

od Olbracht, Ivan, 1882-1952 [Autor].

Vydání: 2. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Povaha obsahu: životopis; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Adolescent; Vydavatel: V Praze : Melantrich, 1940Další název: Starý zákon pro mládež.Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Ferda mravenec v cizích službách / napsal a nakreslil Ondřej Sekora

od Sekora, Ondřej, 1899-1967 [Autor].

Vydání: 2. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk Vydavatel: V Praze : Josef Hokr, [1938]Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Štědrovečerní povídky

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk Vydavatel: V Praze : Společnost Československého Červeného kříže, 1936Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Noví broučci / Jan Maršíček ; [ilustroval K.T. Neumann]

od Maršíček, Jan, 1886-1952 [Autor] | Neumann, Karel T, 1888-1966 [ilustrátor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Primary; Vydavatel: V Praze : Ústřední nakladatelství a knihkupectví učitelstva československého, 1936Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Otvírám ti srdce své : Příprava na první svaté přijímání

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Literatura faktu ; Uživatelské určení: Juvenile; Výrobce: Zlín Grafia (tisk) [199?]Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Příběhy z bible pro děti

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Literatura faktu Vydavatel: [19??]Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .